Головна

Матеріали

Каталог продукції

Про підприємство

Послуги

Епітафії

Контакти

ЗнижкиКонтакти:

Адреса: Житомирська обл.

м. КоростишівТелефони:


067-500-24-97

(044) 209-96-41

Олександр

099-910-79-94


e-mail:
granit-master@ukr.netРусский

Матеріали

Виготовлення пам'ятників передбачає використання різних за своїми фізико-хімічними показниками матеріалів. Як і на будь-який товар, на пам'ятники також існує мода, і вона змінюється з часом, залежно від зміни технологій обробки та появи нових матеріалів, нових дизайнерських рішень.

В кінці минулого століття популярними були пам’ятники з мармурової крихти, нині все частіше на виготовлення пам'ятників використовують чорний граніт. Саме він, як жоден інший матеріал, прекрасно піддається обробці, має величезну міцність і зносостійкість, набагато довговічніший за інші матеріали, дає широкі можливості для виготовлення пам'ятника, надгробка, цілого ритуального, меморіального комплексу – фігурне оформлення, нанесення портрету, дозволяє дати вихід фантазії і може стати справжнім витвором мистецтва.

Фантазія і високі художні здібності майстра з виготовлення пам'ятників у поєднанні з природними властивостями граніту дозволять навіки зберегти світлий образ рідної людини, передати в собі всі Ваші відчуття, скорботу і гіркоту втрати та підкреслити глибоку шану і бажання зберегти свої спогади найдовше.

Граніт має дуже широку сферу застосування. У ньому неймовірно поєднується естетика і функціональність. Це зносостійкий, стійкий до перепадів температур і вологості матеріал (завдяки малій пористості та малому водопоглинанню), добре полірується. Цей камінь вирізняється красою свого природного малюнку та варіантами використання. Забарвлення граніту від світло-сірого до темно-червоного, рідше зеленкуватого. За величиною зерен розрізняють дрібно-, середньо-, та великозернисті структури гранітів. Виготовлення гранітних пам'ятників має великий попит, проте воно є найдорожчим.

Надгробні пам'ятники і плити з граніту найдовговічніші порівняно з іншими. Впродовж багатьох років зовнішній вигляд таких пам'ятників не змінюється, що дозволяє уникнути необхідності їх періодичної реставрації. Будучи встановленими, надгробки немов кидають виклик вічності, невблаганному бігу часу.

В гранітному кар'єрі

Сировину, яка використовується для виготовлення всієї продукції, наше підприємство отримує шляхом прямих поставок з кар'єрів з видобутку каменя Житомирської, Рівненської, Кіровоградської, Дніпропетровської областей. В процесі роботи використовуються найновіші технології, що забезпечує нашим клієнтам прийнятне поєднання якості і ціни.

Якість надгробних пам'ятників, які виготовляються на нашому підприємстві, забезпечується декількома чинниками. Наші майстри уважно контролюють виготовлення пам'ятників надгробків – якість матеріалу при відборі заготовок (слебів) у постачальника і при первинній обробці каменя. Тому виготовлення надгробних пам'ятників здійснюється лише з матеріалу високої якості.

Види каменя
Всі види українських гранітів


Зразок матеріалівЗразок матеріалівЗразок матеріалівЗразок матеріалів
Для створення меморіальних комплексів ми використовуємо лише кращі матеріали – це перше з наших правил роботи. Всі пропоновані нами матеріали проходять ретельний відбір, для нашої впевненості в тому, що ми дійсно робимо кращі меморіальні комплекси. На деякі матеріали ми даємо довічну гарантію!


Догори© 2009-2014 Гранітна майстерня "Граніт-майстер"   
  granit-master@ukr.net